מה זה תכנון מס ומדוע כדאי להשקיע בכך?

ישנן הרבה תלונות לגבי מדינת ישראל שחוזרות על עצמן בקרב אוכלוסיות מסוימות ואחת מהן היא העובדה שאנחנו משלמים כאן מיסים מאוד גבוהים. למעשה כל אדם שמתחיל לעבוד, לא משנה באיזה תחום והאם הוא עושה זאת בתור שכיר או בתור עצמאי, יוכל להעיד על כך שהמיסים כאן גבוהים. זו הסיבה שבגללה פעולה כמו תכנון מס זוכה להתעניינות רבה, בעיקר אצל בעלי העסקים והחברות, כי אם בעזרת תכנון מס ניתן יהיה להפחית את המיסים שאנחנו משלמים, מדוע שנוותר על כך? למעשה המטרה של תכנון מס היא אומנם לשלם מיסים ולעשות זאת בהתאם לחוק, אך ישנו ניצול מקסימאלי של לשון החוק כדי למזער את גובה המיסים. זה נשמע לכם כמו סינית? אם כך, זו הסיבה שבגללה תכנון מס לא עושים לבד אלא בעזרת המומחים בתחום, אז למה אתם מחכים?

מירי-פרופיל-מרובע

עו"ד מירי ברונו

אל מי כדאי לכם לפנות?

אם גם אתם מנהלים עסקים, עובדים בכמה מקומות במקביל או שהייתה לכם שנה טובה במיוחד מבחינה כלכלית, עכשיו זה הזמן להשקיע בתכנון המס שתשלמו. אם לא תעשו זאת, בהחלט עלול להיות שתשלמו מיסים מאוד גבוהים, עד כדי כך, שאולי הרווחים שלכם בסוף לא יהיו מאוד שונים מהרווחים משנה שעברה, שבה עבדתם בוודאי פחות. כמו כן, אם העסקים שלכם חובקים עולם חשוב מאוד לתכנן את המס כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא משלמים כפול בשתי מדינות ויותר.

מי יוכל לתת לכם שירות כזה?

אתם מתלבטים ממי כדאי יהיה להזמין שירות של תכנון המס שלכם? רוצים לדעת שהפקתם את המשימה הזאת בידי הטובים ביותר בתחום? אם כך, חשוב לבדוק לאיזה רואה חשבון אתם פונים. אומנם כל רואי החשבון לומדים על הנושא הזה במסגרת הלימודים המקצועיים שלהם, אך בסופו של דבר לא לכולם יש את הניסיון שצריך ואת הידע. כיוון שיש חשיבות אדירה לנושא הזה, אין כאן מקום לקחת סיכונים מיותרים ובהחלט עדיף לכם לבחור רואי חשבון שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות. תכנון המס, בסופו של דבר, יכול לחסוך לכם לא מעט כסף בשנה ולכן אין שום סיבה להתעלם מהאפשרות הזאת. אומנם זה נכון שכולנו צריכים לשלם מיסים במדינה אך הגיע הזמן להבין שאם קיימים גם כלים להפחתת המס, כדאי לכל אחד מאיתנו להשתמש בהם בעת הצורך ולכן חשוב לחפש רואה חשבון מוביל עוד היום.

תכנון מס עם עורך דין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *