אתם רוצים להעביר את המשרד שלכם לכתובת חדשה ולא בטוחים איך לעשות זאת? רוצים לעבור דירה אך חשוב לכם שלא יותר מידי ידיים עובדות יגעו בחפצים שלכם? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים על האפשרות של השכרת משאית, אך האם זה מתאים לכם והאם מותר לכם לנהוג במשאית? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 

מה כולל שירות של השכרת משאית?

ראשית, כדאי לדעת שיש לא מעט מקרים שבהם אנשים יעדיפו לשכור משאית ולנהוג בה בעצמם, כמו לדוגמא: כאשר התכולה שרוצים להעביר מנקודה אחת לשנייה רגישה. אם, לדוגמא, מדובר על חברה גדולה שרוצה לבצע הובלה וחוששת מריגול תעשייתי, ברור מדוע היא תעדיף לחשוב על הובלה עצמאית. שנית, חשוב לדעת שיש מספר חברות בישראל שמציעות היום שירותי השכרת משאית ולכל אחת מהן יש משהו אחר להציע לכם. לכן יש לבדוק את הדברים לעומק כדי להבין טוב יותר על מה בדיוק אתם עומדים לשלם ומה יכלול השירות.

 

מי ינהג במשאית?

אחד מההבדלים המהותיים ביותר שניתן לראות בין חברות שונות שמציעות להשכיר ללקוח משאית, זו השאלה מי ינהג בה. חשוב להבין שעל פי חוק רק מי שיש לו רישיון C1 יוכל לנהוג במשאית, אך הם הגבלה ברורה: היא חייבת להיות בעלת משקל של לא יותר מ3.5 טון. כמו כן, כמובן שגם מי שיש לו רישיון C יוכל לנהוג במשאית, שכן ניסיון כזה כולל נהיגה במשאית ללא הגבלת משקל והוא ניתן רק אחרי צבירה של לפחות שנת ניסיון אחת ברישיון C1. כדאי לדעת שיש חברות שאומנם מאפשרות ללקוח לנהוג בעצמו במשאית, אם יש לו רישיון, אך יש חברות שאצלן זו לא אופציה. לכן, אם אתם מחפשים חברה שתוכל להשכיר לכם את המשאית אך אתם לא רוצים לנהוג בה בעצמכם, כדאי שתדעו שיש לכם לאיפה לפנות. חברה כזאת תעמיד לרשותכם לכל אורך יום ההובלה נהג וכך אתם תוכלו לטפל בכל שאר העניינים שקשורים להובלה, מבלי שיהיה עליכם לדאוג לנהיגה עצמה.

 

פנו רק אל חברה שעובדת עם כל הביטוחים שצריך

עוד נתון שאנחנו מאוד ממליצים לכם לשים לב אליו כשאתם רוצים להזמין שירותי הובלה או השכרת משאית, זו השאלה האם החברה המקצועית עובדת עם ביטוח. אומנם כנראה שהכול יסתיים בשלום ואתם לא באמת רוצים לחשוב על תסריטים פחות טובים, אך כבר היו דברים מעולם. זה לא משנה אם אתם תנהגו במשאית או שנהג מקצועי מטעם חברת ההשכרה יעשה זאת. מה שבטוח זה שכדאי לעבוד רק מול חברה שיש לה ביטוחים שונים. כך תוכלו לדעת שאפילו אם, חלילה, יקרה משהו תוך כדי תנועה, הביטוח יכסה את העניין ואתם לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם צרה צרורה.

כביש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *