איך בוחרים עורך דין תאונות דרכים שיטפל בך על הצד הטוב ביותר

תוכן עניינים

איך בוחרים עורך דין תאונות דרכים שיטפל בך על הצד הטוב ביותר

עברת תאונת דרכים? אתה חייב לשכור עורך דין אשר יוכל לייצג אותך משפטית, בעיקר אם מדובר בתאונה קשה או קטלנית. כל הפרטים – במאמר הבא.

מירי-פרופיל-מרובע

עו"ד מירי ברונו

תאונות דרכים – מציאות יום יומית במדינת ישראל

מדי שנה נפצעים או נהרגים בכבישי ישראל מאות ישראלים, ולצערנו מדובר במכת מדינה של ממש. למעשה, על אף הניסיונות של ממשלת ישראל, משרד התחבורה וכן ארגונים שונים התאונות הקשות והקטלניות ממשיכות לגבות קורבנות, לעיתים גם בנפש. לאור כך, רבים אינם מודעים לעובדה כי במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים עליכם לשכור באופן מידי עורך דין אשר ייצג אתכם בהליכים המשפטיים, בעיקר כאשר מדובר בתאונה קשה בה היו מעורבים פצועים, ולעיתים גם הרוגים. בנוסף, עורך דין תאונות דרכים יוכל לייצג אתכם אל מול הביטוח הלאומי וכן גורמים נוספים לצורך תביעה, כך שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם בגין הפציעות או הנזק אשר נגרם לכם אשר יכול להיות תמידי או זמני, תלוי בסוג התאונה וכן במידת הנזק אשר נגרם במהלך התאונה או לאחריו. למעשה, ישנה חשיבות להתקשרות עם עורך דין מיד לאחר שהתרחשה התאונה, וזאת על מנת שעורך הדין יוכל לאסוף ראיות כדוגמת מסמכים רפואיים וכן ללוות אתכם במידה ותאלצו לגשת לתחנת המשטרה, כחלק מההליך הנהוג בכל הקשור לתאונות דרכים – בין אם מדובר בתאונת דרכים בה הייתי מעורבים כהולכי רגל, נהגים וכו'.

כיצד לבחור עורך דין תאונות דרכים?

זה לא סוד כי במדינת ישראל עוסקים בתחום תאונות הדרכים אלפי עורכי דין, וזאת בשל העובדה כי מדובר בתחום מרתק אשר משלב פרקטיות משפטיות כמו גם מנהלתיות. יחד עם זאת, לאור ההצפה בתחום עריכת הדין חשוב מאוד לבחור עורך דין אשר מתמחה בתחום ע"ב המלצות אותם קיבלתם, כמו גם סקירה ברשת של המלצות גולשים אודות עורכי דין אשר מתמחים בתחום. בנוסף, מומלץ להתקשר עם עורך דין בעל ניסיון ורקע עשיר, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר המותאם לתיק שלכם, בהתאם להיקף הנזק הפיזי והנפשי אשר נגרם.

 משרד עורכי הדין אלגבי-אגבלי ושות' – משרד עורכי הדין המוביל בישראל לתחום תאונות הדרכים

אם עברתם תאונת דרכים ואתם מחפשים כעת עורכי דין אשר ילוו אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר, אין כל ספק כי עליכם לפנות למשרד עורכי הדין אלגבי-רגבלי ושות', משרד מוביל בתחומו אשר מתמחה מזה שנים רבות במתן ייצוג משפטי בעבור נהגים או הולכי רגל אשר היו מעורבים בתאונת דרכים – גם כאשר מדובר בתאונה קטלנית או קשה. לקבלת מידע נוסף אודות ייצוג משפטי בעבורם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באמצעות המספר 077-2314139 או באמצעות האתר בכתובת https://aa-lawyers.co.il.

התנגשות

משרד עורכי הדין אלגבי-רגבלי ושות' – משרד עורכי הדין המוביל בישראל לתחום תאונות הדרכים

אם עברתם תאונת דרכים ואתם מחפשים כעת עורכי דין אשר ילוו אתכם לאורך כל התהליך באופן הטוב ביותר, אין כל ספק כי עליכם לפנות למשרד עורכי הדין אלגבי-רגבלי ושות', משרד מוביל בתחומו אשר מתמחה מזה שנים רבות במתן ייצוג משפטי בעבור נהגים או הולכי רגל אשר היו מעורבים בתאונת דרכים – גם כאשר מדובר בתאונה קטלנית או קשה. לקבלת מידע נוסף אודות ייצוג משפטי בעבורם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באמצעות המספר 077-2314139 או באמצעות האתר בכתובת https://aa-lawyers.co.il.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
עורך דין מחויך
ייעוץ חינם עם עורך דין

המידע על מערכת המשפט הוא אינסופי. אם אינכם בטוחים לגבי סוגייה משפטית, צרו קשר וקבלו ייעוץ חינם עם עורך דין מנוסה!

מידע נוסף
הכירו את עורך דין אושיק אליהו

י' היה בן 18 כשנפגע בתאונה, בעת שנהג על אופנוע השליחויות במסגרת עבודתו. הביטוח הלאומי קבע לו כ-20% נכות לאור פגיעה בשורש כף היד ובמרפק

המדריך המלא לנזק נפשי מתאונת דרכים

אין הרבה דברים נוראיים שעלולים לקרות לכל אחד מאתנו בחיים כמו תאונת דרכים. רוב האנשים חושבים בעיקר על הנזק הפיזי הנגרם כתוצאה מתאונת דרכים, אך

תביעות נזיקין – כיצד מתחילים בהליך?

אנשים שנפגעו בגופם מפעולה של אדם אחר או כתוצאה ממכשול כלשהו במקום מסוים, זכאים להגיש תביעה בשל הנזקים שנגרמו להם. ככלל, הנפגע אמור להגיש תביעה