על מנת לעסוק באופן פרקטי כמגשרים עליכם לעבור תהליך מעשי מקיף. מדוע מדובר בהתנסות חשובה אשר תקבע האם תוכלו להפוך למגשרים? להלן הפרטים.

פרקטיקום בגישור: התנסות הכרחית לצורך קבלת הסמכה למגשר

אחד המקצועות המבוקשים ביותר במשק הינו מגשר, וזאת בשל העובדה כי כיום בתי המשפט כמו גם הרבנות מפנים לפני תהליך של גירושין זוגות, כל זאת בכדי להגיע להסכמות אשר יימנעו תהליך משפטי סבוך וארוך. למעשה, תפקידו של המגשר הוא קריטי לצורך התהליך, הן במידה ומדובר בזוג אשר הופנה ע"י בית המשפט והן בשל פנייה אישית של זוגות אשר זקוקים למתווך אשר יאפשר להם להגיע להסכמות באופן מהיר, בסדרת פגישות. מדובר בהליך רגיש למדי ובייחוד כאשר מדובר בדיני משפחה, ולכן תהליך ההסכמה של המגשר כולל בין היתר גם פרקטיקום – התנסות מעשית אשר נעשית ללא תשלום בארגון אשר מתמחה בהליך גישור, וזאת בכדי לקבל את ארגז הכלים הטוב ביותר לצורך התחלת העבודה כמגשר. באמצעות הסמכה אשר ניתנת לכם ע"י אנשי המקצוע תוכלו ללמוד לעומק אודות המקצוע וכן להתנסות באמצעות סדרה של מפגשים להם תתלוו, כל זאת כאמור בכדי שתוכלו בסוף תהליך ההסמכה לעסוק בתחום הגישור,כחלק מתנאי סף.

גישור

היכן מבצעים פרקטיקום בגישור?

ע"פ משרד המשפטים אשר אמון על הנושא, יש לבצע פרטיקום אשר היקפו נאמד ב 60 שעות, רק באמצעות ארגון מוכר אשר מכיר ובקיא בהתניות בעבור מדריכים מקצועיים אשר צריכים להעביר למתמחים שורה ארוכה של נושאים בתחום הגישור, לא רק מבחינה מעשית אלא גם ליווי רגשי אשר הוא הכרחי לצורך תהליך של גישור. בנוסף, על  המתמחים בגישור מוטלת החובה לסיים בהצלחה שורה של משימות והתניות, בכדי לקבל בסופו של דבר את תעודת ההסכמה לגישור. משום כך, אם סיימתם כרגע קורס יש לפנות אך ורק לארגון אשר מציע תוכנית מקיפה אשר נבנתה ע"פ הוראות משרד המשפטים.

 

סיימתם קורס גישור? הגיע הזמן לבצע פרקטיקום מקצועי ומקיף באמצעות מרכז הוגן

באמצעות מרכז הוגן אשר מתמחה בתחום הגישור זה שנים רבות תוכלו לעבור הסכמה מעשית ע"י מאיה שפירא, מגשרת מוסמכת ובעלת ניסיון רב בתחום. באמצעות יצירת קשר עם המרכז תוכלו להצטרף למאות המגשרים אשר סיימו בהצלחה הכשרה אשר היקפה הוא כ 60 שעות, ואשר עומדת בכל תנאי הסף של משרד המשפטים, כך שתוכלו לעסוק בתחום באופן מקצועי ועם הבנה מעמיקה בדיני גישור במשפחה. לקבלת מידע נוסף אודות הרשמה לקורס, היכנסו לאתר הרשמי של מרכז הוגן, השאירו פרטים מלאים ונציג ישוב אליכם בהקדם לצורך תיאום פגישת ייעוץ. זכרו, פרקטיקום בגישור הינו חיוני לצורך קבלת הסכמה לתהליך גישור ולכן יצירת קשר היא הכרחית בעבור כל מי אשר עתיד להיות מגשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *