עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

הגעתם למסקנה שאתם קורבן לרשלנות רפואית? מישהו מההורים שלכם לא קיבל טיפול רפואי כמו שצריך ואתם רוצים לתבוע את הרופא המטפל? אם כך, כדאי שתדעו שהיום זה הרבה יותר מקובל מאשר בעבר. אם בעבר היה עלינו להשלים עם המצב, כי הרופאים היו נחשבים ל "חצי אלוהים", הרי שהיום זה לא כך. אומנם יש לנו הערכה רבה לרופאים כי הם למדו שנים והם עוסקים בתחום מורכב במיוחד, אך יחד עם זאת, היום זה כבר ברור שגם הם, כאחד האדם, עושים טעויות. הם נוהגים לעיתים בצורה רשלנית ואין ספק שעליהם לתת את הדין במקרים כאלה. לכן חשוב שתדעו שאתם יכולים להגיש תביעת רשלנות רפואית ויפה שעה אחת קודם כי חבל לדחות את העניין.

מירי-פרופיל-מרובע

עו"ד מירי ברונו

איש המקצוע שלכם

כמו שקורה לגבי הרבה תביעות אחרות, גם כאשר מדברים על תביעות רשלנות רפואית יש משמעות לשאלה בידיו של איזה עו"ד אתם מפקידים את הטיפול בדברים. יש עורכי דין שאומנם מנהלים אתרי אינטרנט מאוד מרשימים ומשווקים את עצמם בצורה רצינית ביותר, אך בסופו של דבר הם לא מבינים בתחום הזה מספיק. לכן חשוב שתבדקו לאיזה עו"ד אתם פונים, כי אם יש משהו שלא תוכלו להתפשר עליו, זה על המקצועיות של עוה"ד שלכם. עוה"ד שיטפל במקרה שלכם צריך להיות מקצוען, רציני וכמה שיותר אמין כך ששווה לבדוק אודותיו כל מה שצריך.

רפואה

שכר הטרחה של עוה"ד

 

חשבתם לרגע להיכנס לתהליך של תביעת רשלנות רפואית מבלי לברר מראש כמה זה יכול לעלות לכם? אם כך, כדאי שתדעו שזו טעות מרה. למעשה עליכם לברר מראש על איזה סכומים מדובר, כמה זה יכול לעלות והאם המחיר שמדבר עליו עוה"ד הגיוני ביחס למתחרים שלו. מה שכן, קחו בחשבון שאפילו אם המחיר נשמע לכם גבוה, לא אחת זה עדיף מאשר לשלם לעו"ד שהמחירים אצלו נמוכים מידי כי זה עלול להעיד משהו על המקצועיות שלו. מה שבטוח זה שאם נפגעתם מהרופא המטפל שלכם חבל יהיה לוותר על תביעה שתוביל לכך שלפחות תקבלו פיצויים.

 

למידע מקיף בנושא רשלנות רפואית: https://www.df-law.co.il

השארת תגובה