עורך דין תעבורה – כיצד נבחר?

עורך דין תעבורה – כיצד נבחר?

רבים מהנהגים אשר מואשמים בדיני תעבורה בטוחים שדינם כבר קבוע מראש. אך הדבר איננו נכון ובייצוג של עורך דין אשר תחום ההתמחות שלו הוא תעבורה ניתן דווקא להקל בעונש. כיצד נבחר עו"ד כזה? כל הפרטים.

מירי-פרופיל-מרובע

עו"ד מירי ברונו

עורך דין תעבורה

רוב רובם של התיקים של תיקי תעבורה מסתיימים בהרשעה, ורבים סבורים כי עליהם לקבל על עצמם את החלטת הרשויות היכולות לכלול בתחום דיני התעבורה עונשים שונים בדמות קנסות, צבירת נקודות ולעיתים שלילת רישיון. אך אין זה מחויב מכורח המציאות, ובמידה ונשכר עו"ד אשר נכנס לתמונה הוא יכול לסייע בצורה משמעותית מאחר והוא מכיר את המערכת על בוריה, דרך ההתנהלות הנדרשת במקרים שונים והוא בעל גישה לשופטים, מה שלמעשה גורם לכך שניתן לקדם את התהליך השיפוטי של התיק מספר צעדים קדימה, ואף לגרום לזיכוי, צמצום עד למינימום של העונש שיוטל ובכך לחרוג מהסטטיסטיקה. במידה ואתם מואשמים בתיקי תעבורה, חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין תעבורה ולהבין במה הוא יכול לעזור לך. כדאי לפנות לעורך דין הבקיא בתחום ולוודא כי עורך הדין אליו פניתם הינו בעל ניסיון רב בייצוג משפטי במשפטי תעבורה, הן בדיני התעבורה והן בניהול הליכים בבתי המשפט.

כיצד נבחר עו"ד תעבורה?

מדובר בהחלטה חשובה מאחר ולא כל עו"ד הוא עו"ד שבקיא בתחום התעבורה, לכן חשוב מאוד לשכור שירות של עורך דין אשר מגיע מתחום התעבורה, ואשר בקיא בתחום ויודע לתת את המענה הנדרש ללקוח. בנוסף, חשוב מאוד טרם שכירת עורך דין לתעבורה לבצע הליך של ייעוץ ובו לבדוק את הסיכויים והסיכונים שיש בביצוע העברה שהנהג הועמד בו לדין, כמו גם קבלת תסקיר של מקרי עבר בהם טיפל עורך הדין בתיקים דומים, בהם סטטיסטיקות של זיכויים או הפחתה בעונש לאותה עברה מדוברת. כמו כן, השיקול הכספי איננו צריך להיות השיקול החשוב ביותר בבחירת עורך דין, מאחר וייצוג הולם איננו תחום במחיר מסוים ולרוב מדובר בתהליך מורכב אשר דורש עבודה רבה והתמקצעות. בידי עורך דין הבקיא בתחום דיני התעבורה כלים היכולים לתרום תרומה משמעותית להגנת הנאשם הכוללים בין השאר דחיית המשפט במקרה, פסילת ראיות והורדה עד למינימום של העונש. עו"ד דמיטרי אניקון הוא בוגר תואר ראשון למשפטים, אשר עוסק באופן קבוע ושוטף בתחום דיני התעבורה ולו ניסיון עתיר שנים בהתמודדות מול גופים שונים כגון משטרת ישראל, משרד התחבורה, המכון לבטיחות בדרכים ובתי המשפט לענייני תעבורה. עו"ד דמיטרי אניקון טיפל באלפי תיקים ומגוונים בתחום התעבורה, מדו"חות תנועה בעברות קלות ועד לתיקים גדולים כגון תיקי מעצרים ותאונות קטלניות. לזכותו נזקפות הצלחות רבות, כולל זיכויים רבים, ובמידה ואתם צריכים עזרה בקידום בגוגל של עורך דין בתחום התעבורה מסה מדיה תטפל באתר שלכם בצורה המקצועית והטובה ביותר, לשביעות רצון כל הצדדים.

השארת תגובה