ליגת העל בפורטוגל – חוויה בלתי נשכחת

מה זה גילוי מרצון?

פורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחת המדינות הפופולריות ביותר למטרות תיירות ומגורים, אולם רבים אינם יודעים כי בפורטוגל יש תרבות עשירה של כדורגל ברמה הגבוהה ביותר בעולם.

מירי-פרופיל-מרובע

עו"ד מירי ברונו

הליגה הפורטוגלית – רמה גבוהה מאוד ביחס למדינות אחרות

פורטוגל מהווה ללא ספק את אחד מיעדי התיירות הבולטים ביותר ביבשת אירופה, זאת לאור העובדה כי מדובר במדינה עשירה במקומות תרבות, בילוי כמו גם תעסוקה ופנאי. למעשה, אם נבחן את הנתונים ניתן לראות כי בשנים האחרונות מיליוני תיירים נכנסו למדינה, כמו גם ישראלים רבים אשר יכולים כעת לטוס לשם במחירים זולים, ובמלונות ברמה של חמישה כוכבים. בנוסף, אחת האטרקציות הבולטות היא פורטוגל כדורגל. חובבי כדורגל רבים מכירים את הליגה הפורטוגלית אשר מהווה את אחת מליגות הכדורגל המובילות בעולם, אשר העפילו בהצלחה לגמר אופ"א וכן שיחקו גם במשחקי המונדיאל. למעשה, פורטוגל נחשבת למעצמת כדורגל עוד מהמאה ה 19 לספירה, כאשר סטודנטים פורטוגלים חזרו משהות ארוכה באנגליה, אשר נחשבת מאז ועד היום למעצמת הכדורגל הגדולה ביותר באירופה, כמו גם בעולם. הליגה הפורטוגלית כוללת 18 קבוצות, כאשר האלופה מחזיקה כיום בגביע הסופר קאפ, כמו גם במעל ל 80 תארים במשחקים בכל רחבי העולם.

עומדים לבקר בפורטוגל בקרוב? אל תפספסו את האצטדיונים העצומים

אם אתם עומדים לבקר בפורטוגל בקרוב, אחד מיעדי החובה המדינה הם ללא ספק האצטדיונים הרבים אשר פרוסים בכל רחבי המדינה, ומאפשרים לקבל חווית כדורגל ראשונה וייחודית. הכרטיסים למשחקים הללו נמכרים בעלות אטרקטיבית לכל כיס, ובניגוד למדינת ישראל ניתן לראות במשחקים משפחות וילדים אשר מבלים באצטדיונים השונים אשר כולם מצוידים במגוון הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לצורך צפייה מיטבית, כמו גם בתאי VIP מפנקים אשר ניתנים בעלות אטרקטיבית גם הם.

מדריך לדרכוןמפת מדינה

יש לכם דרכון פורטוגלי? הגיע הזמן לטוס לעודד את נבחרת פורטוגל

ישראלים רבים מחזיקים כיום בדרכון כמו גם אזרחות פורטוגלית, וזאת לאור העובדה כי המדינה מקלה מאוד על הוצאה של אזרחות, לאור תיקון עוול היסטורי של גירוש יהודי ספרד ופורטוגל מהמדינה. למעשה, ע"פ ההערכות כיום אלפי ישראלים מחזיקים באזרחות פורטוגלית אשר מקנה להם אפשרות לבקר בכל מדינות אירופה באופן חופשי, כמו גם בארה"ב ואוסטרליה וכן להתגורר במדינה או לבצע בה עסקים, מבלי הפרעה. על כן, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבור אלו אשר מחזיקים באזרחות פורטוגלית לטוס למדינה ולעודד את הנבחרת, אשר צפויה בחודשים הקרובים להשתתף במשחקים מותחים ומרגשים, אשר ללא ספק יותירו לכם טעם מתוק וצפייה בכדורגל איכותי אשר משלב את השחקנים הטובים ביותר בעולם, עם אצטדיון עצום ומצויד כמו גם אפשרות לקבלת חווית כדורגל שלא ניתן למצוא באף מקום אחר. אז קדימה, הכינו את הדרכון הפורטוגלי, הזמינו טיסה וטוסו לעודד את הנבחרת הפורטוגלית במשחקיה הקרובים.

השארת תגובה