איך לבטל דו"ח חנייה

קיבלתם דו"ח חנייה? ובכן, אל תמהרו לשלם. מדוע? להלן הפרטים שכל נהג חייב להכיר.

דו"חות חנייה –עלייה משמעותית

זה לא סוד כי בשנים האחרונות עיריות רבות ברחבי המדינה מגבירות את הפיקוח ומחלקות דוחו"ת חנייה בהיקפי ענק, כאשר העיר המובילה היא כמובן תל אביב. למעשה, מדובר בהכנסות אשר נאמדות במיליוני שקלים ומהוות כאב ראש לא קטן בעבור האזרח הפשוט אשר לא פעם פעמיים מוצא עצמו חסר אונים, וזאת בשל דו"ח חנייה לא מוצדק אשר הוא קיבל.על אף כי הפרקטיקה הנהוגה של רובנו היא תשלום הדוח באופן מיידי, חשוב לזכור כי ניתן ואף רצוי לבדוק אפשרות לביטול הדו"ח, כל זאת בהתייעצות עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה. הסיבה לכך היא שישנם אלמנטים רבים אשר עלולים לגרום לכך כי הדו"ח יידחה במלואו, ולכן התייעצות עם עורך דין ובחינה של הדוח וכתיבתו עשויה להביא במקרים מסוימים לביטולו.

דף ופאלפון

כיצד מבטלים דו"ח חנייה?

על מנת שתוכלו לבטל את דו"ח החנייה שקיבלתם ישנה חשיבות לאיסוף ראיות אשר יתמכו בכך כי הדוח אשר ניתן לכם איננו חוקי. למעשה, באמצעות עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה ניתן לבחון את הדוח עצמו ולבחון האם ישנם כשלים בכתיבת הדוח, כאשר גם הטעות הכי קטנה עלולה לגרום לפסילת הדוח באופן מיידי. בנוסף, עורך הדין ינסח בעבורכם מכתב לרשות ממנה קיבלתם את הדוח כאשר במכתב עצמו יהיה מפורט עד כמה שאפשר הסיבות לביטול או לדחייה, כאשר בלא מעט מן המקרים תבקש הרשות להגיע להסכם בכדי להימנע מהליכה לבית משפט. חשוב לציין כי הגשה של ערעור לבית המשפט לתעבורה בעבור דוח חנייה הוא אכן קיים, אולם מדובר בתהליך פרוצדוראלי מורכב אשר מצריך לא מעט זמן ומאמץ ועל כן באמצעות עורך הדין תוכלו להפעיל לחץ מתון על הרשות לביטול בהתאם לראיות אותם אתם מציגים.

ביטול דו"ח חנייה באמצעות עורך הדין ערן עקראוי

עורך הדין ערן עקראוי הינו עורך דין מומחה בדיני תעבורה, כאשר במהלך הקריירה המשפטית שלו ליווה נהגים רבים אשר קיבלו דוחות חנייה שלא כדין. באמצעות עורך דין תעבורה ערן עקראוי תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר אשר מתבסס על ניסיון של שנים רבות, וזאת על מנת שתוכלו לבטל את הדוח אותו קיבלתם בהקדם האפשרי. אם קיבלתם דוח ואתם מתלבטים מה לעשות, היכנסו לאתר הרשמי של עורך הדין עקראוי בכתובת https://akrewi.co.il, השאירו פרטים מלאים ונציג מטעם משרדו ישוב אליכם בהקדם לצורך פגישת ייעוץ ראשונית במהלכה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה לגבי ביטול דוח חנייה באמצעים משפטיים. זכרו, דוח חנייה איננה גזרת משמיים ועל כן ניתן ואף רצוי לבטלו, כל זאת באמצעות ליווי של עורך דין.

השארת תגובה