סימנים מחשידים לבגידה

חושדים כי בן/בת הזוג בוגד? ובכן, במדריך הבא נציג בפניכם את הסימנים המחשידים לבגידות וכיצד ניתן לאשש את הסימנים באמצעות חקירה דיסקרטית של חוקר פרטי.

מהם הסימנים המחשידים לבגידה?

אם אתם חושדים כי בן או בת הזוג בוגדים בכם, כנראה שאתם לא לבד. למעשה, ע"פ סקרים נמצא כי כיום אחוז הבגידה של גברים ונשים עומד על נתון זהה – 50%, ולכן לצערנו אנו עדים ללא מעט מקרים בהם אחד מבני הזוג בגד, לעיתים במשך שנים מבלי שבן/בת הזוג יידעו. בדיוק לשם איגדנו את הסימנים המחשידים לבגידה, הן מתוך חקירות דיסקרטיות אותן ניהל חוקר פרטי כתוצאה משיחות עם בני זוג נבגדים אשר ביקשו להעביר הלאה את הסימנים אשר עשויים להעיד על בגידה מצד בן/בת הזוג:

עין

 

  • דיסקרטיות – החלפה של סיסמאות ברשתות החברתיות (פייסבוק/אינסטגרם), איימל ומכשיר סלולר יכולים להוות אינדיקציה לבגידה מצד בן/בת הזוג. אם אתם מבחינים כי בן הזוג מתנהל באופן דיסקרטי עם הפלאפון שלו ושוהה עמו לפרק זמן ארוך מהרגיל, יכול להיות כי הוא מנהל תכתובות עם המאהב/ת.
  • שינוי התנהגות – כל שינוי קיצוני בהתנהגות יכול להוות סימן מחשיד לבגידה, בעיקר אם בן/בת הזוג מתנהל בתוקפנות, עצבנות, ריחוק, חוסר תשומת לב ועוד. למעשה, כל שינוי בהתנהגות אשר לא מאפיין את בן/בת הזוג יכול להיות סימן מחשיד לבגידה, בעיקר אם בן/בת הזוג מתרחק ומבקש להימנע מקיום יחסי מין או באופן כללי מעדיף שלא להיות בקרבתכם, מסיבה שהוא אינו מעוניין או רוצה לפרט.
  • אי קיום יחסי מין – במידה ובן/בת הזוג איננו מעוניין לקיים איתכם יחסי מין משלל סיבות, יכול להיות שהוא בוגד. למעשה, מחקרים מצאו כי גברים אשר מרגישים מוזנחים בקשר מבחינה מינית לאור טיפול בילדים או שחיקה של הזוגיות מעדיפים לבגוד בכדי לקבל בחזרה את הליבידו לצורך העלאת החשק המיני. לכן, אם אתם מבחינים כי התדירות של קיום יחסי המין הופחתה באופן משמעותי עד לבלתי קיימת, יכול להיות שבן/בת הזוג בוגדים בכם.
  • תחושת בטן – במערכות יחסים לעיתים ישנה תחושת בטן חזקה שבן/בת הזוג בוגדים. למעשה, אין אינדיקציה מדויקת מדוע ישנה תחושת בטן, אולם התנהגויות מוזרות כמו גם דיסקרטיות ושינויים במצבי הרוח כפי שציינו עלול להוביל למחשבות טורדניות, ולכן חשוב להיות קשובים לתחושות שלכם ולפעול על פיהן, באמצעות יצירת קשר עם חוקר פרטי.

חושדים כי בן/בת הזוג בוגדים? יש דרך להגיע לחקר האמת

אם קראתם את הסימנים ועניתם על לפחות אחד מהם "כן", מומלץ לפנות למשרד געש חקירות אשר מתמחה בחקירות פרטיות על רקע רומנטי, כל זאת על מנת שתוכלו להגיע לחקר האמת. לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ, היכנסו לאתר, השאירו פרטים וחוקר פרטי ישוב בהקדם.

השארת תגובה