מגשרת גירושין – המלצות לבחירת מגשר גירושין

מתלבטים לגבי מגשר גירושין לקראת הליך גירושין? ובכן, להלן המלצות לבחירת מגשר/ת גירושין אשר יאפשרו לכם לעבור את התהליך באופן מהיר, יעיל וברגישות ראויה.

 

כיצד לבחור מגשר גירושין – המלצות חשובות אשר יאפשרו לכם לבחור את המגשר המקצועי ביותר

תהליך של גירושין הינו תהליך כאוב אשר מצריך לא רק הסכמה מצד בני הזוג אלא גם התערבות של מגשר, וזאת בכדי לסיים את ההליך על הצד הטוב ביותר. משום כך, בחירה של מגשר גירושין מהווה אתגר ממשי בשל לא מעט זוגות אשר עתידים להתגרש, וזאת בשל העובדה כי כיום ניתן לאתר מגשרים מקצועיים וכן מגשרים אשר הם בהכשרתם עורכי דין אשר עברו הכשרה לצורך גישור גירושין. ראשית כל, במידה והנכם עתידים לעבור הליך גירושין, מומלץ לקבל המלצות מזוגות אשר עברו את התהליך, וזאת משום שמדובר באינדיקציה מצוינת אשר תאפשר לכם לקבל התרשמות אישית מהמגשר, רמת הניסיון שלו וכן רמת הקשב שלו אשר היא הכרחית לצורך תהליך גישור מהיר ומקצועי.

עורך דין גירושים

 

למה חשוב לשים לב בעת יצירת קשר עם מגשר מקצועי עליו קיבלתם המלצות?

בקבוצות ייעודיות ניתן להתרשם מהמלצות אודות מגשרים אשר תרמו להליך הגישור והפכו אותו לנגיש ופשוט יותר בעבור בני הזוג, אך עם זאת יש לקחת בחשבון כי מדובר בחוויה סובייקטיבית ורגישה במיוחד. משום כך, רק התרשמות אישית מהמגשר והתוכנית אותה הוא בונה לצורך סדרת המפגשים אשר נועדה להוביל להסכמות תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם במגשר מיומן אשר ידע להעניק לכם את היחס האישי כמו גם המענה הנדרש. חשוב לציין בנקודה זו כי גם העלות של הגישור היא משמעותית לצורך הליך גישור גירושין, ולכן השוואת מחירים בין המגשרים יכולה להוביל לכך כי תוכלו לסיים את הליך הפרידה באופן יעיל ועם חיסכון משמעותי מבחינה כספית, זאת בניגוד להליך משפטי סבוך.

 

עתידים לעבור הליך גישור גירושין ומתלבטים לגבי מגשר גירושין מקצועי? ובכן, הכירו את דגנית אלישיב

דגנית אלישיב הינה עורכת דין ומגשרת אשר מומחית לתחום גישור גירושין, והיא בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום. ברבות השנים זכתה דגנית למחמאות מזוגות אשר עברו את התהליך, ומפורסמות הן באתר הרשמי והן באתרי מדרג אשר מתמחים בתחום של מגשרים לצורך גישור גירושין. באמצעות דגנית אלישיב תוכלו לעבור הליך גירושין חסכוני אך עם זאת רגיש, וזאת מתוך סיוע וליווי אותה מעניקה דגנית לכל אורך התהליך. זכרו, על מנת שתוכלו לסיים את התהליך על הצד הטוב ביותר, מרכיב המגשר הינו מרכיב משמעותי ולכן בחירה בדגנית תאפשר לכם להיות בטוחים כי את ההליך תסיימו בדרכי נועם ועם חתימה על הסכם אשר מקובל על שני הצדדים. לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ, חייגו 050-7583555.

השארת תגובה