פירוטכניקה באירועים – האם זה חוקי

תוכן עניינים

אז, מה אומר החוק לגבי זיקוקין ופירוטכניקה באירועים? אנחנו רוצים לדבר על שמחה וששון, אבל אנחנו גם רוצים להזכיר שאירוע חייב להיחגג כמו שצריך ותחת פיקוח.

בסופו של דבר, ישנם חוקים מתוך סיבות מסוימות, כולל סיבות בטיחותיות. בואו נדבר על זה.

מתכננים אירוע בקרוב ומחפשים אחר אטרקציות לאירועים, אולי אפילו פירוטכניקה מהממת ביופייה? ובכן, יש לנו כמה דברים להגיד בנושא. אבל יותר חשוב ממה שיש לנו להגיד בעניין, אתם צריכים לדעת שיש חוק בנושאים אלו. למעשה, ישנו חוקר הנוגע ספציפית לפירוטכניקה. אז, מה אומר החוק לגבי זיקוקים באירועים? אם אתם שוקלים להכניס לאירוע שלכם את המוטיב של פירוטכניקה, הנה מידע חשוב ביותר שאתם לא תרצו לפספס בנושא, או יותר מדויק להגיד – אסור לכם לפספס מבחינה חוקית בישראל.

 

דברים שחשוב לדעת לגבי פירוטכניקה והפעלת זיקוקים

על פי החוק בישראל, לא כל אדם רשאי להפעיל פירוטכניקה. רגע לפני שאתם מתעניינים ברכישת זיקוקים, האם אתם יודעים מה אומר החוק לגביהם? על פי החוק בישראל, זיקוקים שרוכשים בחנויות בצעצועים, אכן ניתן להפעיל ללא רישיון והסמכה מיוחדת.

יחד עם מה שציינו כאן למעלה, פירוטכניקה זה כבר סיפור אחר. אטרקציות לאירועים כוללות מפל שוקולד למכירה וזיקוקים, מכונות מזון ועוד. יחד עם זאת, עבור הפעלה של מכונת מזון אתם לא צריכים קורס ואתם גם לא צריכים רישיון מיוחד להפעלת המכונה. מתי כן תצטרכו להציג הסמכה שאתם מפעילים מוסמכים לאטרקציות לאירועים? הנה התשובה לפניכם:

 

קורס להפעלת פירוטכניקה וזיקוקים לאירועים

מתי כן תצטרכו לעבור קורס להפעלת זיקוקים? אם תרצו להיות מפעילי זיקוקים ופירוטכניקה, אתם תצטרכו לעבור הסמכה וקורס המועבר לכם על ידי משרד הגהות והבטיחות. חשוב לדעת, גם אם איתרתם מפעיל זיקוקים מוסמך, במקרים מסוימים לא יהיה די בכך.

במקרים מסוימים יהיה צורך לקבל את הליווי של חבלן משטרה, וזה יגיע עם מפעיל הזיקוקים למקום האירוע בכדי לבצע סיור בטיחות. רק לאחר שחבלן המשטרה יוודא מכל הכיוונים כי ניתן להפעיל זיקוקים בשטח המבוקש להפעלתם, יהיה אפשרי לקבל אישור להפעיל זיקוקי דינור.

 

פנו לחברת מאסטר סייל בעבור ייעוץ פירוטכניקה לאירועים

כדאי לדעת, אם אתם מחפשים אחר מפעילי זיקוקי דינור, אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברת מאסטר סייל, שמחזיקה בניסיון רב שנים בהפעלתם. חברת מאסטר סייל עוסקת בתחום של אטרקציות לאירועים, כולל זיקוקים ופירוטכניקה.

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ נוסף בנושאים אלו, הצוות של מאסטר סייל יהיה גם זמין לפנייתכם. הצוות יגיע עם כל הניסיון הנדרש, עם פיקוח צמוד ועם רצון אמיתי להפוך את האירוע שלכם לחגיגת חייכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות לייעוץ אצל צוות מאסטר סייל בנוגע לכל סוגייה ותהייה. בהצלחה ולא לשכוח להנות!

 

מחזה מרהיב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
עורך דין מחויך
ייעוץ חינם עם עורך דין

המידע על מערכת המשפט הוא אינסופי. אם אינכם בטוחים לגבי סוגייה משפטית, צרו קשר וקבלו ייעוץ חינם עם עורך דין מנוסה!

מידע נוסף
ליגת העל בפורטוגל – חוויה בלתי נשכחת

מה זה גילוי מרצון? פורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחת המדינות הפופולריות ביותר למטרות תיירות ומגורים, אולם רבים אינם יודעים כי בפורטוגל יש תרבות עשירה של

ציטוטים של עורכי דין ותיקים

ציטוטים של עורכי דין ותיקים ברבות השנים הנפיקו עורכי דין מכל רחבי העולם ציטוטים בלתי נשכחים. עו"ד מירי ברונו מערכת המשפט בישראל – שפל חסר

מדבקות למשרד עורכי דין

מעוניינים לעצב מחדש את המשרד שלכם ולהעניק לו מראה חדש ומרענן? מעוניינים לבצע שינוי בחלל המשרד אך חוששים מהזמן הרב הכרוך בשיפוץ כולל? יש לנו

קוסם ליום הולדת במשרד עורכי דין

הרבה דברים השתנו מאז שהודיני הדהים את העולם בפעלולי ההיחלצות שלו, מה שלא השתנה הם ההתרגשות וההנאה שמביאים איתם מופעי קסמים. קוסם ליום הולדת במשרד

מה זה קרן פנסיה נבחרת ולמי זה מתאים

במדינת ישראל, נושא הפנסיה הוא אחד הנושאים היותר מפוקחים ומוסדרים בחוק. עד שנות התשעים של המאה הקודמת, היה חלק ניכר מהעובדים במשק מבוטח באמצעות קרנות

החוקים לגבי העסקת מטפל סיעודי

אחד מההורים שלכם הפך לסיעודי ואתם רוצים לדאוג עבורו למטפל? אם כך, טבעי שתרצו לדעת מה אומר בנושא הזה החוק ואיך אפשר לעשות את הדברים.