אין הרבה דברים מרגשים בחיים כמו לידה, וכל אישה שהגיעה בעבר למעמד הזה יודעת לומר שזה נכון. אנחנו יכולים להיות אדישות, חזקות, קשוחות או כל דבר אחר, אך ברגע שבו הלידה מתחילה הטבע סוחף אותנו אתו ובבת אחת משתנים חיינו. עם זאת, לצערנו הרב יש גם לא מעט מקרים שבהם דווקא בחדר הלידה, כשהאישה צריכה לקבל את מלוא תשומת הלב הרפואית והאישית, קורות תקלות. רשלנות רפואית בחדר הלידה הוא לא מושג מקרי ובכל שנה יש אינספור מקרים כאלה בבתי החולים בישראל. מה עושים? מה החוק אומר ואל מי פונים? כל התשובות במאמר שלפנייך.

 

למה כדאי לך לתבוע?

זה לא משנה אם בחדר הלידה היית עם בעלך, עם בת הזוג שלך או אולי עם החברה הכי טובה. מה שבטוח זה שאם הרופאים לא תפקדו כמו שצריך, אם את יכולה להוכיח את זה ואם כתוצאה מכך את, או העובר, נפגעתם, יש מה לעשות בנידון. לצערנו הרב לא תמיד העובדה שאותה אישה שנפגעת בגלל רשלנות רפואית בלידה תקבל פיצויים זה יעזור. העניין הוא שלא אחת רשלנות רפואית בלידה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לרך הנולד, מה שאחר כך ילווה את האישה ואת משפחה לאורך כל החיים. לכן לא רק שמגיעים לך פיציים אם דבר כזה קרה, אלא גם בהחלט יכול להיות שגובה התשלום שתקבלי יהיה לא מבוטל בכלל. לכן, אם את יכולה להוכיח את מה שאת טוענת, בין אם זו הייתה תחושה רעה ובין אם הרשלנות הובילה לנזק בלתי הפיך, למה שתוותרי על הזכויות שלך?

 

איך תבחרי עורך דין מתאים?

בשנים האחרונות אנחנו רואים שיש יותר ויותר עורכי דין שעוסקים בתחום הרשלנות הרפואית, והאמת היא, שיש לכך סיבה. הרבה מאוד רופאים, אפילו אם הם טובים ומוצלחים, מתרשלים בעת ביצוע התפקיד שלהם, ומישהו צריך להגן על המטופלים. זה אומנם חיובי וטוב לדעת שיש הרבה עורכי דין שעוסקים בתחום הזה, אך האם זה אומר שיהיה לך קל לבחור את עוה"ד המתאים לך? התשובה היא כמובן לא. לכן אנחנו ממליצים לך לבדוק באיזה עורך דין לענייני רשלנות רפואית את בוחרת, והאם יש לו ניסיון ספציפי ברשלנות בלידה? בחרי רק עורך דין שעוסק בתחום הזה כבר שנים כי כך תדעי שאת בידיים טובות. בנוסף, אם את יכולה לבחור עו"ד שיש לו ממליצים רבים ושיכול להיות זמין במלוא מובן המילה למקרה שלך, זה רצוי. לפעמים אפילו כדאי להסכים לשכר טרחה גבוה שגובה עו"ד מסוים, כי אם זה מה שיעיד על כך שהוא איש מקצוע רציני ומוצלח, זה ישתלם לך בסוף התהליך. זה יגדיל את הסיכוי שתקבלי פיצוי הולם ולכן זה מומלץ בחום, אז למה את עדיין מחכה?

ניתוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *